اسپری موبر J.CASANOVA جی کاسانوا 150 گرم

اسپری موبر J.CASANOVA جی کاسانوا 150 گرم
قیمت: 62000 تومان

اسپری موبر J.CASANOVA جی کاسانوا 150 گرم

 

مخصوص پاها و زیر بغل

استفاده راحت و آسان

تضعیف ریشه موها

عدم ایجاد حساسیت و التهابات پوستی

سرعت بالا در استفاده

 

ویژگی ها:

برای زدودن موهای زائد بدن روش های مختلفی وجود دارد از قبیل استفاده از موبرهای مختلفی که به شکل کرم یا اسپری هستند.اسپری موبر کازانوا با حجم 150 گرم بوده و دارای رایحه های لیمویی و توت فرنگی می باشد. اسپری کازانوا نسبت به سایر اسپری ها به دلیل کیفیت بالا طرفداران بیشتری را به خود اختصاص داده است.استفاده از اسپری موبر نسبت به کرم های موبر آسان تر و سریعتر بوده و همچنین در هنگام استفاده نیاز به کاردک ندارد، اما در کرم های موبر  برای زدودن موها نیاز به کاردکی پلاستیکی است تا موها را بتوان از بین برد. در نتیجه مصرف کنندگان این اسپری ترجیح میدهند به جای دیگر روش های زدودن مو از اسپری ها استفاده کنند.
رایحه های متفاوت کازانوا تاثیری در کیفیت آن برای زدودن موها ندارد و تنها رایحه آنها در زمان استفاده دارای بوهایی متفاوت است

نحوه استفاده:

قبل از استفاده پوست خود را خشک کرده و ترجیحا طوری اسپری کنید که محلول به ریشه موها برسد و پس از 5 الی 7 دقیقه تحمل  کنید (در صورتی که موهای محل مورد نظر شما ضخیم باشد ، 10 دقیقه تحمل کنید) و سپس موها را با آب ولرم از سطح پوست بشویید.
توجه:حتی الامکان از این اسپری در نقاط حساس بدن که دارای پوستی نازک و ظریف استفاده نشود و یا قبل از استفاده ، در قسمت کوچکی از محل مورد نظر تست کرده و در صورت احساس سوزش شدید فورا با آب شستشو دهید.در صورت تماس محلول با چشم یا دهانتان، سریعا با آب فراوان شستشو دهید.