فوم شوینده صورت پوندز Ponds

فوم شوینده صورت پوندز Ponds
قیمت: 49500 تومان

فوم شوینده صورت پوندز Ponds

فوم شستشوی صورت PONDS مدل Acne Clear

حاوی ترکیبی نوآورانه از تیمول و ترپینئول است که با نفوذ به سلول های باکتری و حذف ریشه ای آکنه صاف تر و نرم تر شدن پوست پس از 3 روز استفاده را به شما هدیه میکند تمیزی و پاک کنندگی عمیق کنترل ترشح چربی در سطح پوست پیشگیری از ایجاد جوش مناسب استفاده خانم ها و آقایان 

فوم شستشوی صورت PONDS مدل Pure White

فوم پاک کننده و روشن کننده صورت پوندز Pure White حاوی کربن فعال شارکل بوده و پاک کننده آلودگی ها و تمیز کننده منافذ پوست می باشد. فوم شوینده صورت پیور وایت همچنین حاوی ویتامین B3 جهت تغذیه پوست بوده و استفاده از آن سبب روشن شدن و شادابی صورت می شود.

فوم شستشوی صورت PONDS مدل Ponds Oil Control

فوم شستشوی صورت PONDS مدل Ponds Oil Controlحاوی خاک رس معدنی بوده و جاذب آلودگی ها و چربی اضافی پوست می باشد. فوم پاک کننده پوست چرب پوندز دارای ویژگی مات کنندگی بوده و برای پاک سازی روزانه صورت و پاک کردن آرایش مناسب می باشد.

فوم شستشوی صورت PONDS مدل White Beauty

فوم پاک کننده صورت پوندز Ponds White Beauty پاک کننده عمیق صورت بوده و پوست سفید و درخشنده صورتی به شما تحویل می دهد. فوم پاک کننده پوندز حاوی پرو ویتامین B3 بوده و مکمل فرایند طبیعی سلولی به منظور روشن کردن پوست می باشد. پاک کننده وایت بیوتی پوندز برای پوست های خسته و زرد مناسب است و شادابی و روشنایی را به پوست شما برمی گرداند.

لطفا در قسمت توضیحات نوع محصول را بنویسید.